NİHAT ÇİFTÇİ YENİ KİTABINI TANITTI

Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi yeni çıkardığı “Yerel kalkınma” isimli kitabının imza gününü gerçekleştirdi.Nihat Çiftçi, "Yerel Kalkınma" isimli ikinci kitabının tanımını Özel ...

 NİHAT ÇİFTÇİ YENİ KİTABINI TANITTI

14.10.2021 - 11:43

Güncelleme : 14.10.2021 - 11:43

Önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi yeni çıkardığı “Yerel kalkınma” isimli kitabının imza gününü gerçekleştirdi.

Nihat Çiftçi, “Yerel Kalkınma” isimli ikinci kitabının tanımını Özel Yeni İzler Okulları konferans salonunda yerel ve ulusal basın mensupları ve öğrencilerin katılımıyla yaptı.

Şanlıurfa eski Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, çıkardığı yerel kalkınma isimli eserinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Özel bir okulda gerçekleştirilen tanıtım programına kentte görev yapan ulusal ve yerel basın temsilcileri katıldı. Program koktyel ile başlarken Başkan Çiftçi de öğrenci ve gazetecilerin kitaplarını imzaladı.

Nihat Çiftçi, şunları söyledi:”Şanlıurfa’da bin 411 mahallemizi, 3 bin yerleşim alanını, 13 ilçemizi, şehrimizi gezip, dokunmuş hizmet etmiş insanlarız. Şanlıurfa’mızın kalkınmasına yönelik neler yapılabilir, neler edilebilir sorularını kendi dönemimizde gerçekleştirdik bazılarını da gerçekleştiremedik buna zaman yetmedi, imkanlar yetmedi, olanaklar yetmedi bu kitapta daha çok kalkınmaya yönelik terli, toplu şekilde bir araya getirdik hem bizden sonra arkadaşlarımıza, yöneticilerimize fayda sağlasın hem de Şanlıurfalı kardeşlerimizin en azından Şanlıurfayla ilgili fikir ve görüşlerimiz nelerden ibaret, hangi mekana nasıl bakıyoruz, Şanlıurfa’nın doğasına, tarihisine, ekonomisine nasıl bakıyoruz bununla ilgili fikirlerimizi ifade ediyoruz. Gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum, Şanlıurfa’yı seviyorum dağ başında da olsam Urfa’ya katkı sunabilecek şeylerin uğraşı içerisindeyim.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın