Milletvekili Aziz Aydınlık, Baklavacı Şemsettin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekil...

 Milletvekili Aziz Aydınlık, Baklavacı Şemsettin’e Hayırlı Olsun Ziyareti

14.09.2021 - 10:26

Güncelleme : 14.09.2021 - 10:26

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Şanlıurfa’da faaliyet gösteren ve 81 İlde Şubesi bulunan Baklavacı Şemsettin’in Karaköprü Şubesini ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Miktat Aydınlık ve C.Cahit Coşkun ile birlikte Şanlıurfa’da faaliyet gösteren ve 81 İlde Şubesi bulunan Baklavacı Şemsettin’in Geçtiğimiz günlerde faaliyete başlayan Karaköprü Şubesini ziyaret ederek, Hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Şanlıurfa’da üretilen Baklavaları Uygun fiyat ile Ülkemizin 81 İline servis eden Baklavacı Şemsettin’e teşekkür etti.

Milletvekili Aydınlık, Şanlıurfa İlimizin her alanda Türkiye Geneline açılması için Tüm Meslek guruplarının öz veri ile çalışması gerektiğini söyledi.

Baklavacı Şemsettin, İşletmecileri ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa İl Başkan Yardımcıları Miktat Aydınlık ve C.Cahit Coşkun’a teşekkür ettiler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın