Kılıçdaroğlu, yeni üyeler için geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep’te partisine yeni katılacak Doğu ve Güneydoğulu vatandaşlarla buluşmak için Gaziantep’e geliyor. Programda çok sayıda kişinin CHP’ye katılması bekleniy...

 Kılıçdaroğlu, yeni üyeler için geliyor

16.01.2023 - 15:57

Güncelleme : 16.01.2023 - 15:57

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep’te partisine yeni katılacak Doğu ve Güneydoğulu vatandaşlarla buluşmak için Gaziantep’e geliyor. Programda çok sayıda kişinin CHP’ye katılması bekleniyor.

1 yıl önce Şanlıurfalılar Derneği başkanlığından ayrılarak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanlığını yapan ve bölge illerinden gelen vatandaşlarla buluşarak Kılıçdaroğlu için destek arayışında bulunan Eczacı Mustafa İsmet Erdoğan, aylardır ev ziyaretleri yaparak 20-25 kişilik gruplarla bir araya gelerek CHP ve Kılıçdaroğlu’na destek istiyor.

Erdoğan’ın yaptığı çalışmaların büyük kısmı özellikle Gaziantep’te ikamet eden Urfalılar arasında ilgi görürken, CHP Genel Merkezi tarafından da takip edilen çalışmalar üzerine partiye katılım toplantısı düzenlenmesi kararlaştırıldı. Çarşamba günü saat 18.30’da Teymur Otel’de düzenlenecek olan toplantıya ciddi bir katılım olması bekleniyor.

Daha önce CHP’ye oy vermeyen kesimde yer alan katılımcıların CHP Genel Merkezi’nde memnuniyet yarattığı öğrenilirken, yeni üyelerle partinin Gaziantep örgütünün daha da güçleneceği ve özellikle Doğu ve Güneydoğu illerinden gelen seçmenden ciddi bir oy desteği sağlaması öngörülüyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın