KAYMAKAM KOÇ VE BAŞKAN ÖZYAVUZ’DAN ANLAMLI ZİYARET

  Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde ilçe Kaymakamı Cihat Koç ve Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle emekçi kadınlara ziyaret gerçekleştirerek karanfil dağıtıp...

 KAYMAKAM KOÇ VE BAŞKAN ÖZYAVUZ’DAN ANLAMLI ZİYARET

08.03.2021 - 15:58

Güncelleme : 08.03.2021 - 15:58

 

 

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde ilçe Kaymakamı Cihat Koç ve Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle emekçi kadınlara ziyaret gerçekleştirerek karanfil dağıtıp günlerini kutladı.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde ilçe Kaymakamı Cihat Koç ve Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, günün anlam ve önemine binaen emekçi kadınlara ziyaret gerçekleştirdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle gerçekleşen ziyarette Kaymakam Koç ve Başkan Özyavuz, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda iş ve işlemleri için bulunan kadınlara karanfil dağıtıp günlerini kutladı. İstek ve talepleri de dikkatle dinleyen Kaymakam Koç ve Başkan Özyavuz ardından Aile Destek Merkezi’nde bulunan atölyelerde el emeği göz nuru eserler üreten emekçi kadınları ziyaret etti.

Buradaki atölyelerde çalışan kadınlara karanfil dağıtıp günlerini kutlayan Kaymakam Koç ve Başkan Özyavuz, kadınlara verdikleri desteklerin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini vurgularken emekçi kadınlar ise günlerini unutmayıp kendilerine ziyaret gerçekleştiren Kaymakam Koç ve Başkan Özyavuz’a teşekkür etti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz daha sonra belediye hizmet binasında görevli kadın personelleri birimlerinde ziyaret ederek karanfil dağıtıp 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın