Kamu Hastaneleri Başkanından çarpıcı retweet

Kamu Hastaneleri Başkanından çarpıcı retweet: Cumhurbaşkanı için "İşbirlikçi" ifadesini onayladıŞanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Doç. Dr. Mehmet Reşat Ceylan, gazeteci yazar Sema Ma...

 Kamu Hastaneleri Başkanından çarpıcı retweet

06.07.2024 - 11:32

Güncelleme : 06.07.2024 - 12:23

Kamu Hastaneleri Başkanından çarpıcı retweet: Cumhurbaşkanı için “İşbirlikçi” ifadesini onayladı

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Doç. Dr. Mehmet Reşat Ceylan, gazeteci yazar Sema Maraşlı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullandığı “işbirlikçi” ifadesini destekledi. Ceylan, sosyal medya üzerinden Maraşlı’nın paylaşımını retweet ederek tartışmalara neden olan bir adım attı.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Başkanı Doç. Dr. Mehmet Reşat Ceylan, gazeteci yazar Sema Maraşlı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için kullandığı “işbirlikçi” ifadesini kamuoyuyla paylaşarak dikkat çekti. Sosyal medya platformunda Maraşlı’nın sözlerini retweet eden Ceylan, bu eylemiyle siyasi bir tartışmanın merkezine oturdu. Maraşlı’nın Erdoğan’a yönelik bu açıklamaları, geniş yankı uyandırırken, Ceylan’ın destekleyici tutumu da kamuoyunda farklı reaksiyonlara sebep oldu. Ceylan’ın bu eylemine sosyal medyada yaptığı paylaşımla tepki gösteren Zülfikar Ateş isimli kullanıcı, “Sayın Cumhurbaşkanlığı, siyonist işbirlikçi diyen birini Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü kamu hastaneleri başkanı nasıl retweetler. Cumhurbaşkanımıza nasıl bir kindir ifadelerini kullanarak yetkilileri gerekeni yapmak için göreve davet etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın