İlk Düdük Çaldı; Arda Güler İlk 11’de

Kritik Maç Başladı

Türkiye, EURO 2024 F Grubu’ndaki son maçında Çekya ile karşılaşacak. Hamburg’da gerçekleşecek bu kritik ka...

 İlk Düdük Çaldı; Arda Güler İlk 11’de

27.06.2024 - 8:37

Güncelleme : 27.06.2024 - 8:37

Kritik Maç Başladı

Türkiye, EURO 2024 F Grubu’ndaki son maçında Çekya ile karşılaşacak. Hamburg’da gerçekleşecek bu kritik karşılaşma, Türkiye saatiyle 22.00’de başlayacak. Maçın hakemi Rumen Istvan Kovacs olacak. Maçın ilk 11’leri belli oldu; Türkiye’de Mert Günok, Mert Müldür, Samet Akaydin, Merih Demiral, Ferdi Kadıoğlu, İsmail Yüksek, Salih Özcan, Hakan Çalhanoğlu, Kenan Karaman, Arda Güler ve Barış Alper Yılmaz sahada olacak.

F Grubu’nda Portekiz, 6 puanla liderliğini garantiledi. Türkiye 3 puanda ve Çekya ile Gürcistan 1’er puanda bulunuyor. Türkiye, Çekya karşısında 1 puan alması durumunda bile son 16’ya kalma şansını sürdürecek. Yenilgi halinde ise Gürcistan’ın Portekiz’e puan kaybetmesi gerekecek ve en iyi üçüncüler arasına girme şansı aranacak.

Takımın Morali ve Stratejisi

Türkiye’nin teknik direktörü Vincenzo Montella, oyuncularına olan güvenini ifade ederek, sahada ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti. Takımın morali yüksek ve oyuncular Çekya maçına büyük bir motivasyonla hazırlanıyor. Antrenmanlarda yapılan son taktik çalışmalarla maç stratejisi belirlendi.

Taraftarların Beklentisi

Taraftarlar, A Milli Takım’ın Çekya karşısında göstereceği performansı büyük bir heyecanla bekliyor. Türkiye’nin bu kritik maçtan alacağı sonuç, turnuvadaki geleceğini belirleyecek. Taraftarlar, takımın başarılı olacağına ve son 16’ya kalacağına inanıyor.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın