HRÜ’lü öğrencilerinin final haftası içi ısınacak

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Kampüs Günlükleri Programı kapsamında Harran Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Gençlerle söyleşi yapan Başkan Canpolat, gelen talepleri de geri ç...

 HRÜ’lü öğrencilerinin final haftası içi ısınacak

01.12.2022 - 9:57

Güncelleme : 01.12.2022 - 9:57

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Kampüs Günlükleri Programı kapsamında Harran Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Gençlerle söyleşi yapan Başkan Canpolat, gelen talepleri de geri çevirmeyerek, final haftası sıcak çorba ikramı yapılacağını duyurdu.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Harran Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat’ın düzenlediği Kampüs Günlükleri Programının konuğu Belediye Başkanı Mehmet Canpolat oldu. Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsündeki Göl Kafe’de düzenlenen program ile Başkan Mehmet Canpolat, gençlerle buluştu. Burada gençlere deneyim ve tecrübelerini aktaran Başkan Mehmet Canpolat, öğrencilerle siyasi hayatını paylaştı. Gençliğe ve geleceğe önem verdiklerini vurgulayan Başkan Mehmet Canpolat, Haliliye Belediyesi’nin kütüphane ve üniversiteye hazırlık kursu, çeşitli branşlarda spor kursları ve eğitici kurslarıyla gençlerin yanında olduğunu aktardı. Üniversite öğrencileri Başkan Mehmet Canpolat’a taleplerini aktarırken, Haliliye Belediyesi’nin sürdürdüğü Gönül Çorbası ikramından faydalandıklarını aktardı. Özellikle sınav haftaları ikramın devam etmesini talep eden öğrencilere Başkan Mehmet Canpolat’tan müjde geldi. Başkan Canpolat, final haftası 06.00 ile 08.00 saatleri arasında otobüs duraklarında gençlere sıcak çorba ikram edileceğini müjdeledi. Öğrencilerin kampüs için bank ve teknik gezi taleplerini de geri çevirmeyen Başkan Mehmet Canpolat, gençleri Haliliye Belediyesi bünyesindeki merkezleri görmeye ve Göbeklitepe Gastronomi Merkezi’ne davet etti. Soruları içtenlikle yanıtlayan Başkan Mehmet Canpolat’ın programa katılımından duydukları memnuniyeti dile getiren gençler ise taleplerinin geri çevrilmediğini belirterek, Başkan Canpolat’a teşekkür etti. Kampüs günlükleri programı, öğrencilerin Başkan Mehmet Canpolat ile toplu fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın