Halfeti’de çocukların yüzü güldü

Şanlıurfa'nın saklı cenneti Halfeti ilçesinde Belediye ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Şeref Albayrak'ın talimatlarıyla son olarak Dergili kırsalında oyun parkı yapan belediye eki...

 Halfeti’de çocukların yüzü güldü

25.03.2022 - 13:43

Güncelleme : 25.03.2022 - 13:43

Şanlıurfa’nın saklı cenneti Halfeti ilçesinde Belediye ekipleri çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Şeref Albayrak’ın talimatlarıyla son olarak Dergili kırsalında oyun parkı yapan belediye ekipleri çocukların yüzlerini güldürdü. 

Turizm cenneti  olarakta bilinen Şanlıurfa’nın batı ilçesi Fırat’ın incisi Halfeti’de ilçe belediyesi adeta ilçeyi kuşatmış durumda. Belediyecilik anlamında çalışmalarını sürdüren ve çalışmaları yakından takip eden Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, bu kez çocukların gönüllerinde taht kurdu. İlçeye bağlı Dergili kırsalında çocuklar için oyun park yapıldı. burada doyasıya eğlenen çocukların keyiflerine gerçekten diyecek yok. Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, durumu sosyal medya hesabından paylaşarak şunları söyledi; “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından Dergili Mahallemizde çocuklarımız için oyun grubu inşa ettik. Çocuklarımız mutlu, biz mutluyuz.”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın