Görevden alınan Delioğlu’ndan flaş açıklama

AK Parti Genel merkezi tarafından bugün görevden alınan il başkanları arasında yer alan Şanlıurfa il başkanı Ali İhsan delioğlu'ndan flaş açıklama.Uzun bir süredir affını isteyerek görevden ayrılmak iste...

 Görevden alınan Delioğlu’ndan flaş açıklama

27.06.2024 - 8:38

Güncelleme : 27.06.2024 - 8:38

AK Parti Genel merkezi tarafından bugün görevden alınan il başkanları arasında yer alan Şanlıurfa il başkanı Ali İhsan delioğlu’ndan flaş açıklama.

Uzun bir süredir affını isteyerek görevden ayrılmak isteyen İl Başkanı Ali İhsan delioğlu, görevden alınmasıyla ilgili yaptığı yazı açıklamada şunları söyledi;

Kıymetli hemşehrilerim;

Bir yılı aşkın bir süredir üstlendiğim AK Parti İl Başkanlığı görevimden uzun zamandan beridir affımı istemiştim. Bugün itibariyle bu talebimi yineledim. Takdir Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizindir.

 

Bu vesile ile AK Parti saflarında bana bu şerefli görevi layık görüp, ilimize hizmet etme fırsatı veren başta Sn. Cumhurbaşkanımız @RTErdogan’a, Teşkilat Başkanımız Sn. @erkankandemir’e ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.

Bu zorlu süreçte birlikte omuz omuza yol yürüdügümüz mesai arkadaşlarıma, destek veren Milletvekillerimize ve beraber çalıştığım tüm kademedeki teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum. Şimdi her zamankinden daha istekli ve daha heyecanlı bir şekilde sayın Cumhurbaşkanımızın mücadelesinde hep yanında ve hep izinde olmaya devam edeceğim.

 

AK Parti Türkiye’nin tarihidir.

AK Parti Türkiye’nin inancıdır.

AK Parti Türkiye’nin geleceğidir.

 

Tarihimize, kültürümüze, inancımıza ve geleceğimize sahip çıkmak üzere mücadelemiz devam edecektir…

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın