FAKIBABA: İSTİŞARE ETMEK HEPİMİZİN YARARINA OLUR

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürünün değişmesinin ardından yaşanan gelişme ile ilgili Ak Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sayın Milli Eğ...

 FAKIBABA: İSTİŞARE ETMEK HEPİMİZİN YARARINA OLUR

30.08.2021 - 13:10

Güncelleme : 30.08.2021 - 13:10

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürünün değişmesinin ardından yaşanan gelişme ile ilgili Ak Parti Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sayın Milli Eğitim Bakanımız; modern yönetimde başarı için sorumluluğu olan her kesi sürece katmak ve gerekli istişareyi yapmak şarttır” diyerek yaşanan duruma tepki gösterdi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba geçtiğimiz günlerde görevden alınan Şanlıurfa il Milli Eğitim müdürü İsmail Yapıcıer ve yeni atanan müdür ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Fakıbaba yaptığı paylaşımda şu görüşlere yer verdi: “Şanlıurfa’nın çok önemli eğitim sorunları olduğunu biliyorsunuz. Bu sorunların çözümü adına atılacak her adım şehrin milletvekili olarak Bizim için de çok önemlidir. Çünkü halkımıza karşı sorumlu olan ve hesap veren milletvekilleridir. Şehrimizin ciddi eğitim sorunlarını çözmek adına Milli Eğitim müdürü değişikliği de dahil atılacak adımlarda milletvekili olarak bizimle de istişare etmek ve sorumluluk paylaşımı hepinizin yararını olur. Gidenin neden gittiğini gelenin nasıl geldiğini bilmediğimiz bir kararı halkımıza izah etmenin zorluğunu sizinle paylaşmak istedim.” diyerek yaşanan duruma tepki gösterdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın