EYYUBİYE’DEKİ OKULA FAKIBABA’DAN AÇIKLAMA, “HIRSIZLIK YAPARAK ŞARTLARA UYGUN YAPMADIKLARI AŞİKARDIR”

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Akabe mevkiinde bulunan kampus okulun görüntüleri basına yansıyınca Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin soruşturma başlattığını açıklamıştı. Vali Abdullah Erin’in soruşturma başlatma...

 EYYUBİYE’DEKİ OKULA FAKIBABA’DAN AÇIKLAMA, “HIRSIZLIK YAPARAK ŞARTLARA UYGUN YAPMADIKLARI AŞİKARDIR”

05.08.2021 - 14:28

Güncelleme : 05.08.2021 - 14:28

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Akabe mevkiinde bulunan kampus okulun görüntüleri basına yansıyınca Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin soruşturma başlattığını açıklamıştı. Vali Abdullah Erin’in soruşturma başlatmasına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili eski bakan Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba da destek verdi.

Gazeteci Yazar Sabri Dişli’nin sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündem olan Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Akabe mevkiindeki okulun içiler acısı durumuna AK Parti Şanlıurfa Milletvekili eski bakan Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’da bir açıklama yaptı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e destek veren Fakıbaba sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu görüşlere yer verdi: “Bahsi geçen okul inşaatı yüklenicilerinin, malzeme ve diğer inşaat bileşenlerinden hırsızlık yaparak şartlara uygun imalat yapmadıkları aşikardır. Ne yazık ki; bugüne kadar nüfuzlarını kullanarak kendilerini imtiyazlı gören bu kişilerden benzer konulardaki eylemlerinden dolayı hesap sorulmadığından cesaret alarak bu hırsızlıklarını rutin hale getirmişlerdir. Haksız menfaatlerle zengin olmuş bu gibi yükleniciler ile denetimden sorumlular, herkim olursa olsun,   garip gurebanın hakkını savunma adına, Sn.Valimizin konuyla ilgili kusuru bulunan tüm sorumlular hakkında gerekli soruşturmayı başlatıp, suçluların adalet önünde hesap vermelerini sağlayacağına inancım tamdır.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın