Efsane yönetmen bağımsız milletvekilliğinden vazgeçti

Efsane yönetmen bağımsız milletvekilliğinden vazgeçti . Efsane yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu desteğini Gül Şen'e vereceğini açıkladı.
İstanbul 3. Bölge Cumhuriyet Halk...

 Efsane yönetmen bağımsız milletvekilliğinden vazgeçti

31.03.2023 - 15:33

Güncelleme : 31.03.2023 - 15:33

Efsane yönetmen bağımsız milletvekilliğinden vazgeçti . Efsane yönetmen Mehmet Ali Gündoğdu desteğini Gül Şen’e vereceğini açıkladı.

İstanbul 3. Bölge Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili aday adayı olan Gül Şen, adaylık başvurusunu parti yönetimine iletti.  Partiye ve ülkeye hizmet etmek için aday adaylığı başvurusunda bulunan Gül Şen, yaptığı açıklamada, Türkiye’nin geleceği için mücadele etmek istediğini belirterek açıklmasını şöyle sürdürdü “Ülkemizin sorunlarına çözüm bulmak, halkımızın refahını artırmak, demokratik değerlerimizi korumak, sahiplenmek ve güçlendirmek için aday adayı oldum. Partimizin ilke ve değerleri doğrultusunda, toplumun ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapacağıma söz veriyorum” dedi. CHP Aday adayı Şen, Ayrıca, siyasetin bir hizmet ve sorumluluk olduğunu vurgulayarak, “Partimizle birlikte, ülkemizi daha güçlü, daha özgür ve daha adil bir geleceğe taşımak için çalışacağız. İstanbul 3. Bölgesi’ndeki halkımızın güvenini kazanmak ve onların sesi olmak için elimden geleni yapacağım” şeklinde konuştu.  Gül Şen’in aday adaylığı başvurusu, parti yönetimi tarafından da memnuniyetle karşılandı. Parti yönetimi, Gül Şen’in tecrübeli ve çalışkan bir siyasetçi olduğunu belirti.

CHP İstanbul 3. bölge Milletvekili aday adayı Gül Şen Ünlü yönetmen Mehmet Ali Gündoğdunun desteğinin kendileri için çok önemli olduğunu, efsane yönetmene desteğinden ötürü çok teşekür ettiğini ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın