Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan müjde: 5 bin TL yatırılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Emeklilere verilen 5 bin TL hesaplarına yatırıldı. Çalışan emeklilere yönelik çalışma tamamlanarak onların da ...

 Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan müjde: 5 bin TL yatırılacak

24.11.2023 - 21:34

Güncelleme : 24.11.2023 - 21:34

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Emeklilere verilen 5 bin TL hesaplarına yatırıldı. Çalışan emeklilere yönelik çalışma tamamlanarak onların da hesaplarına 5 bin TL yatırılacak.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan “Emeklilere verilen 5 bin TL hesaplarına yatırıldı. Çalışan emeklilere yönelik çalışma tamamlanarak onların da hesaplarına 5 bin TL yatırılacak.” dedi.

Öğretmenler Günü Programı 100 Yılı İnşa Edenler, Programı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Emeklilerimiz için geçen ay bir defaya mahsus 5 bin liralık ödeme kararı almıştık. 5 bin liralık ödemeler yatırıldı. Emeklilerimizin bir kısmının dışarıda bırakılması hakkaniyetli bulmadığımız bir durumdu. Çiftçi ve esnaf emeklilerinin içinde yer aldığı gönül kırgınlığının olduğunu müşahede ettik. Hazırlıklar tamamlandı. Önümüzdeki hafta ilgili kanun teklifi Meclis’e sunulacak. İlk düzenlemeden yararlanamayan 4 milyon 689 bin emeklimizin de 5 bin liralık ödemeden yararlanmalarını sağlayacağız.” diye konuştu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın