CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI URAL “HALK KARARINI VERECEK”

Cumhuriyet Halk partisi Şanlıurfa Milletvekilli aday adayı İş Adamı Mehmet Ural, Milletvekiliği için müracaatta bulunuyor.Halkın içinden gelen ve halkla her zaman iç içe olan İşadamı Ural "Türkiye'ni...

 CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI URAL “HALK KARARINI VERECEK”

14.03.2023 - 14:39

Güncelleme : 14.03.2023 - 14:39

Cumhuriyet Halk partisi Şanlıurfa Milletvekilli aday adayı İş Adamı Mehmet Ural, Milletvekiliği için müracaatta bulunuyor.Halkın içinden gelen ve halkla her zaman iç içe olan İşadamı Ural “Türkiye’nin genelinde CHP’ye karşı ciddi bir ilgi var. Emin adımlarla iktidara doğru geliyoruz. Öncelikle ülkemizin yaşadığı bu büyük afetten dolayı rahmetli olan vatandaşlarımıza cenabı Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Halkımız el birliği ile bu yaraları saracaktır. Depremde zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Şahsım ve parti olarak, Haksızlığa, adaletsizliğe, Yolsuzluk ve  yoksulluğa karşı mücadeleme devam edeceğim. Yapılan haksızlık ve adaletsizliğe Chp’nin iktidarın “dur” diyecegiz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde iktidara emin adımlar ile yürüyoruz. Halkımız mevcut Hükümettin artık her yönüyle tükendiğini, yanlış politikaları ürettiğini net olarak görüyor.
Tarım Ülkesi olan Türkiye’nin, tarımdan hızla uzaklaştığını, çiftçiliğin bitirilme noktasına getirildiğini, üretimin neredeyse durduğunu görüyor. Ekonomik kriz hayatın her alanında çok ciddi anlamada sinmiş durumda, insanlar çaresiz.
Türkiye’de tek alternatif CHP’dir.
Yaşanan ekonomik sikıntıların üstüne birde deprem gelince vatandaşlar tam perişan oldular. Yaşanan depremin ardından iktidar sınıfta kaldı. Vatandaş deprem bölgesinde çok mağdur oldular. Şimdiye kadar yapılamayanlar ortada  Artık yeter buraya kadar halkımız gerçeği görüyor ve CHP yapılacak olan seçimlerde büyük fark ile iktidara gelecek”dedi.
Chp milletvekili aday adayı Ural, Chp Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun tüm anketlerde 10 puan olduğunuda sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın