BOZOVA BELEDİYESİNDEN ŞAMPİYON ENGELLİLERE DESTEK

Ampute ve işitme engelliler futbol takımlarımıza bir destekte Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’dan geldi.Ankarada oynana lokal futbol karşılaşmalarında namağlup Şampiyon olara...

 BOZOVA BELEDİYESİNDEN ŞAMPİYON ENGELLİLERE DESTEK

13.07.2021 - 11:32

Güncelleme : 13.07.2021 - 11:32

Ampute ve işitme engelliler futbol takımlarımıza bir destekte Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’dan geldi.

Ankarada oynana lokal futbol karşılaşmalarında namağlup Şampiyon olarak Ampute Süper ligine yükselen Ampute Futbol takımı ve İşitme Engelliler Ligi’nde Adıyaman’da şampiyon olan İşitme Engelliler futbol takımlarımına Kamp  Malzemesi desteğinde Bulunan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy’a sporcular duyarlılığından dolayı  teşekkür etti.

Eski bir  futbolcu olan ve sporun içinden gelen  Bozova belediye Başkanı Aksoy yaptığı açıklamada öncelikle her iki takımımızın şampiyon sporcularını  yürekten tebrik ediyorum zor şartlar altında büyük bir iş çıkardınız  hepinizi  tebrik ediyorum biz her zaman siz kardeşlerimizin yanında olmaya devam edecegimizi bilmmenizi isterim çünkü sizler  bizim göz bebeğimizsiniz sizlerle ne kadar gurur duysak azdır herşeyin en iyisine en güzeline layıksiniz  yeni sezonda her iki takımımıza başarılar diliyorum dedi. İşitme engelliler takım kaptanı işaret dili ile Başkan Aksoy,dan antrenman maçında beraber futbol oynama sözü aldıktan sonra mutluluğu görülmeye değerdi. İşitme Engelliler kulüp başkanı ve Ampute futbol takım hocası Mustafa Bebe, Başkan Aksoy,a ilgi ve alaka karından dolayı Teşekkür etti. Günün anısına Şanlıurfa amatör spor kulüpler federasyonu Başkan Adnan Yükselir ve yönetim kurulu Suphi Aksoy’a ismi yazılı sarı yeşil forma takdim etti. Engelli takımlarımıza katkıda bulunan tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın