Bozova belediyesi : proje belediyesi

Bozova Belediyesi Bozova’ya yatırım için her geçen gün projelerine yenisini eklemeye devam ediyor. En son olarak GAP Bölge Kalkınma İdaresi Müdürlüğüne sunulan 6 adet 1’er dönümlük sera projesinin protokolü ...

 Bozova belediyesi : proje belediyesi

09.06.2021 - 15:42

Güncelleme : 09.06.2021 - 15:42

Bozova Belediyesi Bozova’ya yatırım için her geçen gün projelerine yenisini eklemeye devam ediyor. En son olarak GAP Bölge Kalkınma İdaresi Müdürlüğüne sunulan 6 adet 1’er dönümlük sera projesinin protokolü Şanlıurfa valiliğinde düzenlenen törenle imzalar atıldı.
Şanlıurfa valiliğinde düzenlenen imza törenine Şanlıurfa valisi Abdullah Erin GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkan vekili Mehmet Açıkgöz, Bozova İlçe Kaymakamı Akın Oruç, Bozova Belediyesi adına Başkan Yardımcısı İlhan Ziro projeye imzayı attılar.
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy ile GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mehmet Açıkgöz, Bozova ilçesinde hayata geçirilecek olan 6 adet sera için imzalar GAP BKİ başkanlığında düzenlenen protokolle imzalar atıldı.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy göreve geldiği ilk günden bu yana özellikle istihdama yönelik olarak başlatmış olduğu proje destekli yatırımlara yenisini ekledi. Bozova Belediyesi Bozova’da istihdama yönelik olarak kırmızı pınar mahallesinde 6 adet 1’er dönümlük altı ayrı sera için GAP Bölge Kalkınma İdaresine vermiş olduğu 6 sera projesi geçtiğimiz hafta içerisinde Şanlıurfa valiliğinde düzenlenen protokolle imzalar atıldı. Düzenlenen protokol sonrasında bir açıklamada bulunan Bozova Belediye Başkan Yardımcısı İlhan Ziro, ‘ Bozova Belediyesi İstihdam projelerine tüm hızıyla devam ediyor. Ayakkabı fabrikasının temelinin atılmasından henüz 1 hafta geçmeden GAP idaresi bölge müdürlüğüne sunulmuş olan 6 adet 1 er dönümlük sera projesinin protokolü valimiz Sayın Abdullah Erin Kaymakamımız Akın Oruç ve Belediye Başkan Yardımcımız İlhan ZİRO tarafından imzalandı. Bu kapsamda ilçemiz Kırmızıpınar mahallesinde kurulacak olan 6 adet sera ilçemiz kadınları ve gençlerine yönelik sosyal kültürel ve ekonomik açıdan çok ciddi katkıda bulunacaktır. Belediye Başkanımız Suphi Aksoy’un öncülüğünde Bozova belediyesi proje belediyesi olarak anılmaya başlandı. İlçemize hayırlı olsun’ dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın