Bir bina daha yıkılmaya başladı..

6 Şubat sabahı Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen büyük depremlerin enkaz kaldırma çalışmaları halen sürüyor. Son olarak çalışmaların sürdüğü Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde ağı...

 Bir bina daha yıkılmaya başladı..

12.12.2023 - 18:15

Güncelleme : 12.12.2023 - 18:15

6 Şubat sabahı Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen büyük depremlerin enkaz kaldırma çalışmaları halen sürüyor. Son olarak çalışmaların sürdüğü Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde ağır hasarlı bir binanın daha yıkımına başlandı.

Binlerce kişinin hayatını kaybettiği büyük depremlerin yaraları sarılmaya devam ediyor. Şanlıurfa’nın da aralarında bulunduğu 11 il depremden ciddi anlamda etkilendi. Şanlıurfa’nın batı ilçesi Birecik’te 7 üzerine meydana gelen depremlerden ağır hasar aldı. Asrın felaketi olarak adlandırılan depremlerin yaraları sarılmaya devam ederken, yıkım çalışmaları da halen sürüyor. Bu anlamda Birecik ilçesinde ağır hasar alan 6 katlı binanın bugün yıkımına başlandı. İş makineleriyle kotrollü bir şekilde yıkımına başlanılan bölgede geniş güvenlik önlemi alındı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın