Beklenen başvuru geldi…

Siyaset kazanının fokur fokur kaynadığı şu günlerde siyasi partilerde aday adayı başvuru heyecanı sürüyor. Şanlıurfa'nın Şanlıurfalıların yakından tanıdığı sevilen isim s...

 Beklenen başvuru geldi…

22.03.2023 - 14:02

Güncelleme : 22.03.2023 - 14:02

Siyaset kazanının fokur fokur kaynadığı şu günlerde siyasi partilerde aday adayı başvuru heyecanı sürüyor. Şanlıurfa’nın Şanlıurfalıların yakından tanıdığı sevilen isim son İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Yavuz AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı olduğunu ilan etti.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekilliği seçimleri 14 Mayıs’ta yapılacak.

Bu kapsamda Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği seçim takvimine göre siyasi partilerde aday adaylığı başvuruları geçtiğimiz hafta başlamış ve bu çarşamba sona ereceği bildirilmişti.

Aday adaylık başvuruları tüm yurt genelinde olduğu gibi Şanlıurfa’da da devam ediyor.

AK Parti’nin kurucularından, her platformda Partisini savunan, destek arayışında olan, Şanlıurfalıların yakından tanıdığı ve sevdiği bir isim olan kentin son İl Genel Meclis Başkanı olan Mustafa Yavuz, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı oldu.

Bilgi birikimi ile kamuoyu tarafından takdirle karşılanan Mustafa Yavuz, aday adaylığı ile ilgili olarak twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Yolumuz aynı yoldaşımız aynı

Kararımız net Adayımız net

Ya Allah Bismillah diyerek yine yeni yeniden yola koyulduk…

Destek ve dualarınızı bekliyorum.

Selam ve dua ile…”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın