Başsavcıdan Gazetecilere iadeyi ziyaret

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ve Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliğini ziyaret etti.Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ve Küresel Gazeteciler Kons...

 Başsavcıdan Gazetecilere iadeyi ziyaret

15.04.2021 - 14:12

Güncelleme : 15.04.2021 - 14:12

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ve Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliğini ziyaret etti.

Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti ve Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilciliğini ziyaret eden Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Önder Yeniçeri, hayatını kaybeden KGK Kayseri İl Temsilcisi Veli Altınkaya için başsağlığı dileklerinde bulundu.

Önder Yeniçeri’nin Gazeteci ve Yazarlar Cemiyeti ’ne yaptığı ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi, Ajans Balıklıgöl temsilcisi Ali Güzel, Urfa Hizmet İmtiyaz sahibi Faruk Deveci, Urfa Pusula temsilcileri Hüseyin Özkan ve Mustafa Payık da hazır bulundular.

Başsavcı Yeniçeri Ziyaretinde, “Bugün Şanlıurfa Olay Gazetesinde değerli medya mensuplarına iadeyi ziyaret gerçekleştirdik. Kaleminiz her daim güçlü olsun. Ziyarette hazır bulunan gazetecilere teşekkür ediyorum” dedi.

Olay Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Celal Çiftçi ise, Cumhuriyet Başsavcımız Önder Yeniçeri’ye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın