BAŞKAN ÖZYAVUZ: “HER GEÇEN GÜN ÇALIŞMA TEMPOMUZU ARTIRIYORUZ”

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, Erdemli kırsal mahallesinde yürüttükleri köy içi ...

 BAŞKAN ÖZYAVUZ: “HER GEÇEN GÜN ÇALIŞMA TEMPOMUZU ARTIRIYORUZ”

13.10.2021 - 9:40

Güncelleme : 13.10.2021 - 9:40

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarına ara vermeden devam eden ekipler, Erdemli kırsal mahallesinde yürüttükleri köy içi asfalt yol çalışmalarını tamamladı. Kış mevsimi öncesi vatandaşların yaşadığı yol mağduriyetlerine son vermek için gece gündüz çalışma gerçekleştirdiklerini kaydeden Başkan Özyavuz, Harran Belediyesi’nin tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirterek, “Her geçen gün çalışma tempomuzu artırıyoruz.” dedi.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un üzerinde titizlikle durduğu kırsal mahallelerde yürütülen asfalt yol çalışmaları son sürat devam ediyor. Harran Belediyesi’nin öz kaynaklarıyla kırsal mahallelerde bulunan yollar birer birer asfaltla buluşurken Harran ilçesine bağlı Erdemli kırsal mahallesinde de geçtiğimiz günlerde başlatılan asfalt yol çalışmaları kısa sürede tamamlandı. Kış mevsimi öncesi her geçen gün tempo artırarak çalışmalara devam ettiklerini belirten Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz yaptığı açıklamada; “Harranlı hemşerilerimizin yaşadıkları mağduriyetlere son vermek amacıyla Belediyemizin bütün imkanlarını seferber ederek başlattığımız çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bugün itibariyle kısa süre ekiplerimizin çalışma başlattığı Erdemli kırsal mahallemizde de köy içi yollarımızı asfaltla buluşturduk. Yeni yollarımızın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, tüm hemşerilerime saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Erdemli kırsal mahallesinde dolgu, sıfırlama, astar ve asfalt serim çalışmalarını tamamlayan Harran Belediyesi ekiplerinin bu yöndeki çalışmalara etmek üzere bir başka mahalleye hareket ettikleri bildirilirken, Erdemli kırsal mahallesi sakinleri de çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade etti. Yılların biriktirdiği sorunların Başkan Mahmut Özyavuz ile teker teker çözüldüğüne dikkat çeken mahalle sakinleri, Harran Belediyesi ekiplerinin çalışmaları sonucunda yazın toz, kışın ise çamur mağduriyeti yaşamayacakları için çok mutlu olduklarını dile getirdi.

Harran Belediyesi ekiplerinin belirlenen program dahilinde, mevsimsel koşulların da el verdiği müddetçe köy içi yollarda asfalt serim çalışmalarına devam edeceği kaydedildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın