BAŞKAN ALAGÖZ’DEN, ÇEVİK KUVVET KAVŞAĞI ELEŞTİRİSİ

CHP Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Alagöz; “Esentepe ile Karaköprü'yü birbirine bağlayan noktada yayalar için geçiş yeri yok. Bu yüzden yolun karşı tarafına geçmek isteyen öğrenciler istinat duvarın...

 BAŞKAN ALAGÖZ’DEN, ÇEVİK KUVVET KAVŞAĞI ELEŞTİRİSİ

24.10.2021 - 17:05

Güncelleme : 24.10.2021 - 17:05

CHP Haliliye İlçe Başkanı Av. İbrahim Halil Alagöz; “Esentepe ile Karaköprü’yü birbirine bağlayan noktada yayalar için geçiş yeri yok. Bu yüzden yolun karşı tarafına geçmek isteyen öğrenciler istinat duvarından atlamak durumunda kalıyor.” Dedi.

Başkan Alagöz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

“PROJEYİ BAKKALA MI ÇİZDİRDİNİZ?

Yapımı yılan hikayesine dönen ve yıllar süren Çevik Kuvvet Köprülü Kavşağı, bittikten sonra proje eksiklikleriyle gündemden düşmedi. Proje çizilirken ne hikmetse yayalar hiç düşünülmemiş. Ne kaldırım var ne de yaya geçidi. Öyle ki Esentepe ile Karaköprü’yü birbirine bağlayan noktada yayalar için geçiş yeri yok. Bu yüzden yolun karşı tarafına geçmek isteyen öğrenciler istinat duvarından atlamak durumunda kalıyor.

Bir an önce kavşakta iyileştirmelere ihtiyaç var. Mesela birkaç noktaya üst geçit yapılabilir. Bir şekilde yayalar için çözüm bulunması şart.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın