Bakan Mehmet Özhaseki Şanlıurfa’da

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, bir dizi temaslarda bulunmak üzere gece geç saatlerde Şanlıurfa’ya geldi. ...

 Bakan Mehmet Özhaseki Şanlıurfa’da

07.02.2024 - 9:02

Güncelleme : 07.02.2024 - 9:02

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, bir dizi temaslarda bulunmak üzere gece geç saatlerde Şanlıurfa’ya geldi.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere özel uçakla gece geç saatlerinde Şanlıurfa’ya gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, havaalanında Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Ak Parti Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanları ile il protokolü tarafından karşılandı.

 

Bakan Mehmet Özhaseki Şanlıurfa’da

Beraberindeki heyetle Şanlıurfa Valiliğine geçen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, şehirdeki çalışmalar hakkında Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak’tan brifing aldı.

 

Bakan Mehmet Özhaseki Şanlıurfa’da

Daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün yapacağı Ak Parti Aday Tanıtım toplantısının yapacağı salonları gezerek incelemede bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın