Aslantaş; Gece gündüz demeden çalışıyoruz

Sosyal medyada özelikle "Vekilim Neredeyiz" replikleri ile gündem olan Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Abdulkadir Aslantaş çalışmalarına devam ediyor.
14 Mayıs’...

 Aslantaş; Gece gündüz demeden çalışıyoruz

11.05.2023 - 14:16

Güncelleme : 11.05.2023 - 14:16

Sosyal medyada özelikle “Vekilim Neredeyiz” replikleri ile gündem olan Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Abdulkadir Aslantaş çalışmalarına devam ediyor.

14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde bağımsız milletvekili olarak meclise gitmeyi hedefleyen Aslantaş bu kapsamda ziyaret ve temaslarınıda sürdürüyor.

Hergün farklı bir ilçede seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bağımsız Milletvekili adayı son olarak Eyyubiye ilçesi Inızi aşiretinden Mehmet Seven ve Mehmet Aksel’i ziyaret etti.  Sonrasında ise Şanlıurfa merkez ofisinde akrabaları mahalle sorumluları seçim grup başkanları ile bir araya gelip örnek pusulaları taktim eden Aslantaş, Halk için gece gündüz çalışıyor yorulmuyoruz kimseyi ayağımıza çağırıp katılım sağlandı da demiyoruz. Dedi.

Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Abdulkadir Aslantaş yaptığı açıklamada, “Şanlıurfa Eyyubiye ilçesi Inızi aşiretinden sayın Mehmet Seven ve sayın Mehmet Aksel in hanesine misafir olduk. Tam destek sözü aldık aileden halk için halkla birlikte çalışıyoruz. Reisle, ağa ile değil halkla. Sayın Mehmet Alsa”

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın