AK PARTİ İL BAŞKANI KIRIKÇI BASINLA BULUŞTU

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman KIRIKÇI, düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman KIRIKÇI, Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim H...

 AK PARTİ İL BAŞKANI KIRIKÇI BASINLA BULUŞTU

15.03.2021 - 11:50

Güncelleme : 15.03.2021 - 11:50

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman KIRIKÇI, düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman KIRIKÇI, Tanıtım ve Medya Başkanı İbrahim Halil EŞİYOK, Kadın kolları Başkanı Demet Saatçi Güven ve İl başkan yardımcılarıyla birlikte  ulusal ve yerel basın temsilcileri ile bir araya gelerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundular.

Başkan Kırıkçı, düzenlediği Basın toplantısında, Göreve Gelişinin 1. Ayını değerlendirdi, Şanlıurfaya yapılacak yatırımlar, ildeki sorunların çözümü ve Ankara temasları hakkında bilgilendirmelerde bulundu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Başkan KIRIKÇI yaptığı açıklamada, Koronavirüsle mücadelede  AK Parti Hükümetlerinin salgına karşı yürüttüğü mücadeleyi anlattı. Daha sonra İnsan hakları eylem planı, ekonomik reform paketi ve bilgilendirmelerde bulundu. Şanlıurfa özelinde ise Başkan KIRIKÇI, Teşkilat çalışmaları, Ankara temasları, DEDAŞ sorunu, çiftçilerin talepleri, GES Çalışmaları, Şehir Hastanesi, Hızlı Tren, GAP Projesi, Eğitimde gelinen son nokta, sağlıkta gelinen son nokta, Aşılama konusunda Şanlıurfa’daki son durum konularında basın mensuplarına bilgilendirmelerde bulundu.

Basın toplantısının son kısmında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Başkan KIRIKÇI, toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkürlerini sunarak bitirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın