2 bin 500 konutun yapılacağı bölgede önemli gelişme!

2 bin 500 konutun yapılacağı bölgede incelemelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Aşık ve Öğütçü Mahallele...

 2 bin 500 konutun yapılacağı bölgede önemli gelişme!

31.08.2022 - 16:08

Güncelleme : 31.08.2022 - 16:08

2 bin 500 konutun yapılacağı bölgede incelemelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Aşık ve Öğütçü Mahallelerimizde yol açma çalışmalarımız başladı” müjdesini verdi.

Haziran ayı meclis toplantısında alınan kararla Aşık, Öğütçü (Kaşmer Dağı) bölgesinde alt ve orta gelirli aileler için ilk etapta 2 bin 500 konutun yapılması kararı alınmıştı. Kararı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül yaptığı açıklamayla duyurmuştu.

Müjde Şanlıurfalı vatandaşlar tarafından sevinçle karşılanırken çalışmanın ne zaman başlayacağı ise merak konusu olmuştu. Başkan Beyazgül’de 2 bin 500 konutun yapılacağı bölgede incelemede bulundu.

” ŞANLIURFA HER ŞEYİN EN GÜZELİNE LAYIK”

Çalışmalarının başlandığını ifade eden Başkan Beyazgül, “Kuzey Şehir Konut Projemizi geçtiğimiz haftalarda heyecanla duyurmuştum. Bu projemiz öncesinde Aşık ve Öğütçü Mahallelerimizde yol açma çalışmalarımız başladı. Sahada teknik personel arkadaşlarımla beraber incelemedeyiz. Şanlıurfa her şeyin en güzeline layık” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın